# 801, B Binası, No. 500 Jinshan Yolu, Jinshan Teknolojik Endüstri Parkı, Hetang Bölgesi, Zhuzhou, Hunan Çin
Ana sayfa

Zhuzhou Jinxin Cemented Carbide Co., Ltd.

iyi kalite Üst Darbeli Matkap Uçları satış için
iyi kalite Üst Darbeli Matkap Uçları satış için
İyi kalite ve mükemmel hizmetler sunmak

—— Mikael Ekholme

Ben sohbet şimdi

Zhuzhou Jinxin Cemented Carbide Co., Ltd.

1 2 3
Zhuzhou Jinxin Cemented Carbide Co., Ltd. Zhuzhou Jinxin Cemented Carbide Co., Ltd. Zhuzhou Jinxin Cemented Carbide Co., Ltd.
Our Company Ofis Jinxin

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracat p.c : < 10%
Zhuzhou Jinxin Çimentolu Karbür Co, Ltd, Çin'in en büyük semente karbür üretim üssü olan Zhuzhou, Hunan eyaletinde bulunmaktadır. Şirket, 25 yıl önce, düğme uçlarının geliştirilmesi ve üretilmesine odaklanarak kurulmuştur. Yıllar geçtikçe, Jinxin istikrarlı ürün kalitesi ve profesyonel ekip hizmeti ile müşterilerinin lehine kazandı.

Zhuzhou Jinxin Çimentolu Karbür Co Ltd her zaman yetenek geliştirme stratejisine büyük önem vermektedir. Bir grup kıdemli mühendis, mühendis ve teknik omurga vardır. Her türlü kullanıcı için eksiksiz ürün tasarımı, teknik çözümler, teknik eğitim ve teknik danışmanlık sağlayabilir. Kullanıcıların kullanım sırasında karşılaşılan çeşitli sorunları çözmelerine yardımcı olmak.

Şirket ISO9001'i geçti ve kesinlikle uyguladı, 2008 kalite yönetim sistemi, bağımsız ithalat ve ihracat haklarına sahip, bir dizi ürün icadı patenti aldı, Alibaba özel katkı ödülünü kazandı, Hunan Network Ticaret Odası Başkan Yardımcısı, Alibaba 2010 Hunan Gold Elektronik Ticaret teşebbüsleri, donanım araçları endüstrisi ilk on mükemmel ağ operatörü, 315AAA kalite servis bütünlüğü birimi ve diğer onur.

Şirket, küresel müşterilerin gereksinimlerini karşılamak, Çin'in sert alaşımlarından oluşan bir ulusal marka oluşturmak ve “Zhuzhou'da yapılan” olmasını sağlamak için yüksek teknoloji yeteneklerine, ileri teknolojiye ve donanıma, güçlü tedarik kapasitesine, hızlı teslimat garantisine ve istikrarlı ürün kalitesine bağlı kalıyor tüm dünyada ünlü.

İletişim bilgileri
Zhuzhou Jinxin Cemented Carbide Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Gisselle

Tel: 86--15873358163

Faks: 86-731-22332243

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)